Święto Rodziny "Z Rodziną po zdrowie" - Festyn Rodzinny - 08.06.2018r.


 Święto Rodziny - "Z Rodziną po zdrowie"

„Bo nasze przedszkole to jedna rodzinka
mały czy duży chłopczyk czy dziewczynka
Bo nasze przedszkole to jedna rodzinka
mały czy duży chłopczyk czy dziewczynka”

Festyn rodzinny to ostatnia atrakcja w ramach obchodów tygodnia Święta Rodziny , jaką przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków i ich rodzin, wspólnie z Radą Rodziców.
Na początku spotkania, dyrektor przedszkola Pani Violetta Sobczak, przywitała wszystkich bardzo serdecznie z okazji Święta Rodziny, życząc wspaniałej, rodzinnej zabawy. Po części artystycznej w wykonaniu dzieci, wiceburmistrz miasta Turku Pan Jerzy Kurzawa oraz Pan Marcin Drzewiecki Przewodniczący Samorządu Osiedlowego nr 2 w Turku, wręczyli naszym przedszkolakom upominki - pomoce do ćwiczeń i zabaw ruchowych. Następnie dzieci wraz ze swoimi najbliższymi uczestniczyli w atrakcjach, przygotowanych przez firmę 7niebo, a w przerwach odpoczywali w cieniu częstując się pysznościami, przygotowanymi zarówno przez rodziców, jak i pracowników przedszkola: sałatkami owocowymi, sałatkami warzywnymi,niegazowaną wodą mineralną, sokami ze świeżo wyciskanych owoców, jogurtami owocowymi- czyli samymi witaminkami. Nie zabrakło również smalcu własnej produkcji oraz ogórków małosolnych, przygotowanych przez naszych kucharzy oraz kiełbasek z grilla, pieczonych przez pana kucharza.
Serdecznie dziękujemy Samorządowi Osiedla nr 2 oraz Burmistrzowi Miasta Turku za przekazane pomoce do ćwiczeń i zabaw ruchowych oraz słodycze dla wszystkich przedszkolaków.
Serdecznie dziękujemy władzom naszego miasta za doposażenie ogrodu przedszkolnego w nowe, bezpieczne, certyfikowane urządzenia.