Święto Rodziny "Z Rodziną po zdrowie" - Żakinada 04.06.2018r.


Święto Rodziny - dzień pierwszy
04 czerwca 2018 r.

„Kiedy się śmieje dziecko,
Śmieje się cały świat”
Janusz Korczak

01 czerwca każdego roku obchodzone jest w całej Polsce jedno z najweselszych świąt - Dzień Dziecka. Tego dnia najmłodsi przyjmują życzenia, są przytulani, a przede wszystkim obdarowywani wymarzonymi prezentami. Dlatego i my w naszym przedszkolu nie mogliśmy pozostać obojętni na tak ważny dzień. A ponieważ jest to święto szczególne w przedszkolu, do którego uczęszcza 130 dzieci obchody Dnia Dziecka rozpoczęliśmy przygotowanymi atrakcjami podczas Miejsko-Gminnego Dnia Dziecka i Rodziny na OSiR w Turku .
A w przedszkolu - pierwszy dzień tygodnia pod hasłem „ Święto Rodziny- z Rodziną po zdrowie ” rozpoczęliśmy żakinadą - przedszkolaki w przepięknych przebraniach przeszły ulicami miasta. Każdemu dziecku - i temu małemu, i temu troszkę większemu- życzymy samych słonecznych dni , ponieważ dzieckiem jest się przez całe życie.
W kolejnych dniach będą kolejne atrakcje: zawody sportowe w ogrodzie przedszkolnym, wycieczka do Nadleśnictwa Turek, zajęcia w bibliotece, a na zakończenie, w piątek 8 czerwca o godz. 16.00 w ogrodzie przedszkolnym - Festyn Rodzinny, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodzin