2013/14 Witamy przedszkole


     Skończyły się wakacje, nadszedł pierwszy dzień nowego roku przedszkolnego. Już od samego rana w przedszkolu panował gwar. Radości i uścisków dzieci, witających się po wakacyjnej przerwie, nie było końca. Na niektórych buziach pojawiły się też małe łzy wzruszenia, które na szczęście szybko minęły pod czułym okiem pań.
     Uroczyście powitały pierwszy dzień roku szkolnego najstarsze przedszkolaki - dzieci 6-letnie, które w tym roku będą uczęszczać do 2 grup: „Tygrysków ” prowadzonych przez Panie Małgorzatę Pawlicką, Barbarę Leszczyńską, "Króliczków" Panie Urszulę Bocian, Magdalenę Wierucką, Hannę Perederij oraz dzieci 5-etnie w grupie „Kłapouszków” prowadzone przez panie Paulinę Kurzawę ,Krystynę Budziak . Grupa dzieci 4-letnich „Kangurków” prowadzona przez Panie Jolantę Osajdę , Annę Białas powitała nową salę.
     W najmłodszej grupie- „ Puchatków”, prowadzonej przez Panie Annę Sobczyk, Violettę Sobczak, Elżbietę Duś popłynęło trochę łez przy rozstaniu z rodzicami, ale reszta dnia upłynęła na wspaniałej zabawie.