Miejsko-Gminny Dzień Dziecka i Rodziny na OSiR w Turku


„Kiedy się śmieje dziecko,
śmieje się cały świat”
Janusz Korczak

01 czerwca każdego roku obchodzone jest jedno z najweselszych świąt - Dzień Dziecka. Tego dnia najmłodsi przyjmują życzenia, są przytulani, a przede wszystkim obdarowywani wymarzonymi prezentami. A ponieważ jest to święto szczególne w przedszkolu, do którego uczęszcza 130 dzieci obchody Dnia Dziecka rozpoczęliśmy przygotowanymi atrakcjami podczas Miejsko-Gminnego Dnia Dziecka i Rodziny na OSiR w Turku .Dla wszystkich dzieci wystąpiły nasze najstarsze przedszkolaki z grupy VI.
A w przedszkolu - pierwszy dzień tygodnia pod hasłem „ Święto Rodziny- z Rodziną po zdrowie ” rozpoczęliśmy żakinadą . Przedszkolaki w przepięknych przebraniach przeszły ulicami miasta. Każdemu dziecku - i temu małemu, i temu troszkę większemu- życzymy samych słonecznych dni , ponieważ dzieckiem jest się przez całe życie.
W kolejnych dniach będą kolejne atrakcje: zawody sportowe w ogrodzie przedszkolnym, wycieczka do Nadleśnictwa Turek, zajęcia w bibliotece, a na zakończenie, w piątek 8 czerwca o godz. 16.00 - Festyn Rodzinny w ogrodzie przedszkolnym, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziny.