Zakończenie Roku Przedszkolnego gr VI


ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE

Dzień 19.06. 2018r. dla nas był wyjątkowy, uroczysty, radosny. Był dniem zadumy i niekłamanych wzruszeń, ponieważ w Przedszkolu Samorządowym Nr 6 im. Kubusia Puchatka odbyła się wyjątkowa uroczystość - „Pożegnanie starszaków” Cztery wspólnie spędzone lata szybko minęły.
Był to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i pań. Skończył się bowiem czteroletni okres przyjaźni, wspólnych zabaw i spotkań, wspólnej pracy. Dzieci, z maluszków, zagubionych i nieśmiałych, stały się samodzielnymi, odważnymi starszakami, pełnymi pomysłów, ciekawymi świata, chętnymi do podejmowania nowych, coraz trudniejszych zadań. Skończył się beztroski okres i nadszedł czas na przyjęcie innych obowiązków. Starszaki, pod kierunkiem swoich Pań, przygotowały specjalnie na tę okazję występy artystyczne. Był polonez, wiersze, tańce i piosenki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, upominki, pamiątkowe zdjęcia. Były także życzenia i podziękowania ze strony pani Basi i pani Małgosi, pani dyrektor oraz rodziców, nie zabrakło również łez wzruszenia.
Dziękujemy rodzicom za wspólnie spędzony czas, pomoc i wsparcie, natomiast wszystkim życzymy udanych wakacji, samych sukcesów w szkole, uśmiechu na co dzień oraz nowych przyjaźni na nowej drodze edukacji.