Noworoczne spotkanie z Rodzicami i Dziadkami w grupie "Tygryski"


        11 stycznia do dzieci z grupy I –Tygryski - przybyli rodzice i dziadkowie na spotkanie noworoczne . Nasi goście, po powitaniu przez panią Alę i panią Hanię, na chwilę przenieśli się w krainę świątecznej bajki...
„…. Dawno, dawno temu w pewnym przedszkolu były dzieci, które z radością i uśmiechem zgodnie się bawiły... W pewnej chwili, podczas zabaw przedszkolaki usłyszały pukanie do drzwi… Były to aniołki, które wybierały się w podróż do małego Jezuska. Pełne miłości i dobroci dla ludzi aniołki zaprosiły przedszkolaków do wspólnej wędrówki do Betlejem. Jak się okazało, nie tylko przedszkolaki i aniołki chciały odwiedzić narodzonego Jezuska, ale także ołowiane żołnierzyki. Wszyscy razem-śpiewając kolędy i pastorałki - wyruszyli w podróż do Betlejem, by powitać Józefa, Maryję i Dzieciątko.
      Po powrocie z krainy świątecznych bajek dzieci zaprosiły rodziców i dziadków do wspólnego kolędowania.
       "Tygryski" nie zapomniały również o swoich kochanych babciach i dziadkach, którzy już niebawem obchodzić będą swoje święto. Zaprosiły Ich do wspólnego tańca , pięknie im śpiewały i recytowały wierszyki . Przygotowały też wspaniały poczęstunek.
       Na zakończenie spotkania –dzieci, panie, rodzice i dziadkowie-wspólnie zatańczyli przy piosenkach zespołu ABBA.
       Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości. Babciom i dziadkom życzymy mnóstwo radości i zdrowia z okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka!!!