I MISTRZOSTWA MIASTA TURKU PRZEDSZKOLI w wielobojach sportowo-rekreacyjnych


08.04. 2018 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku odbyły się I Mistrzostwa Miasta Turku Przedszkoli w wielobojach sportowo-rekreacyjnych. Celem mistrzostw było zachęcenie dzieci do uczestnictwa w zabawach i grach sportowych, propagowanie zdrowego stylu życia przez aktywne spędzenie czasu wolnego, rozwijanie sprawności fizycznej i odporności psychicznej , jak również tworzenie atmosfery współpracy, współdziałania w zespole i przestrzegania zasad zdrowej rywalizacji. W mistrzostwach udział wzięły chętne dzieci , które , oprócz medali zdobyły dla naszego przedszkola piękny puchar. Najważniejsza jednak była zabawa i aktywne spędzenie czasu wolnego.
W zaciszu przedszkola obyła się skromna uroczystość, podczas której mali sportowcy otrzymali upominek i słodką niespodziankę oraz owację od kolegów i koleżanek. Drużyna reprezentująca przedszkole:
Fabian Haczkowski gr. I
Michalina Nawrocka gr. I
Filip Wapiński gr. I
Adam Winiarski gr. I
Weronika Filipiak gr. IV
Weronika Stefaniak gr. VI
Szymon Zagozda gr. VI
Fabian Winiarski gr. VI
Norbert Walczak gr. VI
Gabriela Włodarska gr. VI
Szymon Cajdler gr. VI

Dziękujemy przedszkolakom za ogromne zaangażowanie, sportową rywalizacje w duchu fair play i wspaniałe emocje. Dziękujemy Pani Karolince i pani Darii .
Cała społeczność przedszkolna dziękuje za umożliwienie udziału w mistrzostwach sportowo-rekreacyjnych organizatorom, naszemu sprawiedliwemu sędziemu – Pani Basi, wolontariuszom, sponsorom, jury oraz Rodzicom , którzy w to piękne, ciepłe, słoneczne, niedzielne popołudnie przybyli na halę sportową i dopingowali swoje pociechy.